Silesian Student Chapter Forum

..:: Silesian Student Chapter Forum ::..


#1 2008-12-20 13:16:18

Ola

Chapter President

2412844
Skąd: Imieeeelin!
Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 6
Punktów :   

co chcemy robić?

Zaczynamy, albo chcemy zacząć współpracę z chapterem z Kairu (albo właściwie nawet z dwoma chapterami ale to nie ma tutaj większego znaczenia).
Z niektórymi już rozmawiałam na ten temat, ale ciągle nie mamy żadnego planu ani konkretnego pomysłu co i jak chcemy zrobić.
Chciałabym, żebyście tutaj napisali, jakie są wasze propozycje albo co w ogóle myślicie o tym pomyśle.
Najlepiej odpowiedzcie na następujące pytania:

czy to ma być wymiana czy jakas inna forma współpracy?
w jakim terminie?
najpierw oni mają przyjeżdżać tutaj czy my tam powinnismy jechać?
czy wziąłbyś/ wzięłabyś w tej wymianie udział?
jaki projekt możemy zrealizować wspólnie z Kairskim chapterem?
jakieś pomysły na pozyskanie funduszy na tą wymianę?
uwagi?



P.S. ja w ferie wybieram się do Kairu właśnie i będę z szefami tych 2 zainteresowanych chapterów rozmawiać, więc chcialabym zeby do tego czasu ustalic co chcemy robic.

Offline

 

#2 2008-12-20 17:01:31

Zenek

Chapter Member

2017270
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: co chcemy robić?

Wymiana będzie chyba najlepszym sposobem współpracy, tematem może być coś ala "wymiana kulturowa"(oni przyjeżdżają, nauczają o egipcie, my jedziemy tam opowiadamy o polsce). Pierwsi egipcjanie przyjechać powinni(jak dobrze ich powitamy to może nam się odwdzięczą). Możemy wykombinować ulotki na których będzie coś o PTP, o temacie tej wymiany, i że poszukujemy sponsorów(oczywiście jeszcze jakiś email do kontaktu). Podczas finału WOŚP pitipiowscy wolontariusze razem z serduszkami mogą rozdawać te ulotki. W ten sposub troche ludzi się z ptp zapozna i większe prawdopodobieństwo sponsorstwa.

Ale jeśli ten motyw(bo chyba najlepszy i najszybszy sposób na sponsora) mamy wykorzystać to trzeba się streszczać bo do finału czasu mało.

Ostatnio edytowany przez Zenek (2008-12-20 17:08:45)


Kobieta jest twoim polem: zatem idź i uprawiaj je.

Offline

 

#3 2008-12-21 13:40:42

Ola

Chapter President

2412844
Skąd: Imieeeelin!
Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: co chcemy robić?

Też mi się wydaje, że Egipcjanie powinni przyjechać tutaj najpierw. Tylko pojawia się pytanie: kiedy?

Z tymi ulotkami, to osobiście pomysł średnio mi się podoba. Chodzi o to, że ludzie wiedzą co to WOŚP no i dlatego wrzucają do puszek i niekoniecznie chcą dostawać do tego jakieś ulotki... Ale racja, możemy to przemyśleć. Myślę, że możemy też spróbować poszukać jakichś firm-sponsorów albo organizacji.

Offline

 

#4 2008-12-21 13:51:59

Zenek

Chapter Member

2017270
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: co chcemy robić?

Tak tylko te firmy nigdy ci tak po prostu nie zasponsorujom

Ostatnio edytowany przez Zenek (2008-12-21 13:59:47)


Kobieta jest twoim polem: zatem idź i uprawiaj je.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiacc.pun.pl www.inteligentnydom.pun.pl www.dziennikarze.pun.pl www.or-cosinus.pun.pl www.wydarzeniakolobrzeg.pun.pl